XVIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO

Wprawdzie do XVIII Targów FILM VIDEO FOTO pozostało jeszcze kilka miesięcy (26 - 28 marca), jednak Zespół MTŁ bardzo intensywnie pracuje już nad stworzeniem bogatej oferty wystawienniczej i ciekawego programu imprez towarzyszących.

Branża film, video, foto należy do najszybciej rozwijających się. Każdy rok przynosi zmiany i nowinki techniczne, które pozwalają toworzyć profesjonalene materiały nawet przy pomocy amatorskiego sprzętu. Temu trendowi sprzyjają oczywiście media społecznościowe, umożliwiające dzielenie się swoimi dziełami praktycznie bez ograniczeń. Oferta i program targów FVF odpowiadać będą nowym trendom. Najbliższą edycję targów planujemy wzbogacić o atrakcje, które połączą energię i kreatyność miłośników filmu i fotografi z know-how największych światowych marek. Taka więź gwarantuje, że w projekt będą mogli zaangażować się wszyscy - wystawcy, odwiedzający i przedstawiciele branży. Będzie to również doskoskonała okazja do promocji swojej oferty i pomysłów oraz zdobycia cennych doświadczeń.

Targi Film Video Foto będą ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas na poznaniu nowoczesnych technologii multimedialnych, doskonaleniu warsztatu, oraz spotkaniu z profesjonalistami i artystami, którzy na co dzień tworzą małe i duże dzieła sztuki wizualnej, bez których nasze życie byłoby uboższe.

Więcej informacji pod adresem: http://www.targi.lodz.pl/targi/285-i-targi-e-telekom/informacje/

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń