XI Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Pedro’s Cup

W ramach Pedro's Cup Łódź 2015 najlepsi lekkoatleci rywalizować będą w niezwykle widowiskowym sprincie na 60 metrów i na takim samym dystansie przez płotki, pchnięciu kulą, skoku wzwyż oraz skoku o tyczce.

Międzynarodowy Mityng Pedro`s Cup organizowany jest od 2005 roku. Gościł on takie gwiazdy jak: Jelena Isinbajewa, Swietłana Fieofanowa, Ivan Ukhov, Tomasz Majewski, Christian Cantwell,  Anita Włodarczyk, Szymon Ziółkowski…  W zeszłym roku podczas Pedro’s Cup Renaud Lavillenie trzykrotnie atakował rekord świata w skoku o tyczce. Zakończył zawody na wysokości 6,08 m, co było drugim w historii skokiem na świecie. Wyżej od Francuza skakał tylko Car tyczki Siergiej Bubka.

Przez dziesięć ostatnich edycji na arenie Pedro’s Cup rywalizowało 150 sportowców z 28 krajów! W Pedro`s Cup wystartowało 23 medalistów Igrzysk Olimpijskich, blisko 50 medalistów mistrzostw świata i 40 medalistów  mistrzostw Europy! 

Nie może Cię tam zabraknąć!

Bilety do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny, w salonach EMPIK oraz w sprzedaży internetowej na www.ebilet.pl. Bilety w cenie: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy). Ulga przysługuje dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom (ważna legitymacja), emerytom i rencistom. Dzieci do 6 roku życia-wejście bezpłatne!

Więcej informacji pod adresem: http://www.atlasarena.pl/index.php?page=pedro-s-cup

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń