Wydarzenia

07-07-2015

XVII Krajowa Konferencja Mechaniki Gruntów i Inżynierii Geotechnicznej, VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Geotechników

Polski Komitet Geotechniki, Oddział Łódzki Polskiego Komitetu Geotechniki oraz Katedra Geotechniki i Budowli Inżynierskich Politechniki Łódzkiej mają zaszczyt zaprosić na XVII Krajową Konferencję Mechaniki Gruntów i Inżynierii Geotechnicznej oraz VI Ogólnopolską Konferencję Młodych Geotechników

21-06-2015

XVI Konferencja Naukowa SEAP

Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 21-23 czerwca 2015.

19-06-2015

XIV Konferencja Nowoczesne Technologie w Chirurgii Naczyniowej – Sympozjum „Wpływ cukrzycy na choroby naczyń”

Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, Izba Lecznictwa Polskiego oraz Izba Międzynarodowej Współpracy Gospodarczej i Naukowej organizują w dniach 19-20.06.2015r. w Łodzi XIV Konferencję Nowoczesne Technologie w Chirurgii Naczyniowej – Sympozjum „Wpływ cukrzycy na choroby naczyń”.

18-06-2015

XIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Alergia, astma, immunologia kliniczna"

Uprzejmie informujemy, że kolejna już XIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Alergia Astma Immunologia Kliniczna - Łódź 2015” odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2015 r. Tradycyjnie miejscem konferencji będzie Centrum Konferencyjne EXPO-Łódź stwarzające doskonałe warunki dla wykładów, prezentacji i dyskusji. Centrum oferuje także ciekawą przestrzeń wystawową.

18-06-2015

Konferencja NECS 2015

Konferencja NECS 2015 jest największą w Europie i najbardziej prestiżową cykliczną konferencją poświęconą mediom i kulturze audiowizualnej. Wydarzenie gromadzi około 450 prelegentów z całego świata oraz około 300 lokalnych słuchaczy (studenci i naukowcy). Poprzednie edycje miały miejsce m.in. w Londynie, Lizbonie, Istambule, Pradze i Mediolanie. Na gospodarza dziewiątej edycji tej konferencji, odbywającej się po raz pierwszy w Polsce, została wybrana Łódź. Główna część konferencji odbędzie się w budynku Wydziału Filologicznego, a wydarzenia towarzyszące będą miały miejsce m.in. w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki i w wybranych miejscach w Łodzi. Tytuł, a jednocześnie zakres tematyczny konferencji, to Archives of/for the Future. Językiem konferencji będzie angielski. Wydarzenie będzie promowane w opiniotwórczych i specjalistycznych mediach ogólnopolskich i międzynarodowych. Partnerami wydarzenia są m.in. Muzeum Sztuki w Łodzi, Fabryka Sztuki, Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Ponadto w konferencji wezmą udział najważniejsze europejskie wydawnictwa filmowe i medialne prezentujące swoją ofertę wydawniczą.

18-06-2015

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Wyzwania dla Zarządzania Zasobami Ludzkimi w warunkach zmiejającego się rynku pracy"

Już 18 i 19 czerwca 2015 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencji Naukowo – Szkoleniowej z cyklu Trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi – „Wyzwania dla zarządzania zasobami ludzkimi w warunkach zmieniającego się rynku pracy”.

16-06-2015

XIII Międzynarodowa Konferencja „Pierwsza pomoc w wypadkach komunikacyjnych - mity i rzeczywistość. Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego”

Informujemy, że w dniu 16 czerwca 2015 r. w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej w Łodzi odbędzie się XIII Międzynarodowa Konferencja pn. „Pierwsza pomoc w wypadkach komunikacyjnych - mity i rzeczywistość. Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Udział w konferencji wezmą przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służby mundurowe, osoby związanie z medycyną ratunkową, lekarze oraz przedstawiciele oświaty.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń