Wydarzenia

08-10-2015

Życie prywatne Polaków w XIX wieku "Świat Dziecka"

Instytut Historii Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zapraszają na trzecią konferencję z cyklu „Życie prywatne Polaków w XIX wieku”. Poprzednie dwie sesje naukowe miały miejsce w Olsztynie. Tym razem konferencja odbędzie się w Łodzi w Instytucie Historii Uniwersytetu Łódzkiego.

06-10-2015

Konferencja "Przyszłość Finansów 2015"

Przedmiotem konferencji będą finansowe aspekty działalności jednostek sektora finansów publicznych, przedsiębiorstw oraz konsumentów, a także aktywność uczestników rynku usług finansowych i instytucji sektora publicznego. Treść konferencji wypełnią zagadnienia dotyczące m.in.: finansowania inwestycji, bankowości komercyjnej, polityki pieniężnej, ryzyka oraz sposobów jego przewidywania i zapobiegania, rynków i produktów finansowych, kwestii podatkowych oraz ochrony konsumentów.

06-10-2015

IV Międzynarodowa Konferencja "Przemysł Kosmetyczny 2015"

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 października br. w andel’s Hotel Łódź. Honorowym Gospodarzem jest EMO-FARM Sp. z o.o. W konferencji weźmie udział ok. 200 osób. Zaproszenia skierowane zostaną do przedstawicieli zakładów farmaceutycznych: dyrektorów ds. technicznych i inwestycyjnych, głównych specjalistów z zakresu produkcji i technologii, działów kontroli jakości oraz dostawców maszyn, urządzeń i technologii stosowanych przy produkcji leków.

02-10-2015

VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD

W dn. 3-5 października br. odbyły się Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2014 - najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Bieżąca edycja imprezy obfitowała w bogatą ofertę wystawienniczą oraz ciekawy program imprez towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

02-10-2015

IV Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO to atrakcyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające środowisko.

24-09-2015

Konferencja "Gospodarka i społeczeństwo"

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich ekonomistów i socjologów do uczestnictwa w interdyscyplinarnej konferencji „Gospodarka i Społeczeństwo”.

24-09-2015

Konferencja "BIM w ubfrastrukturze dźwignią do podniesienia zyskownosci inwestycji drogowej, kolejowej, sieciowej"

Idea BIM nie jest już nowością. Od kilku lat oprogramowanie, które wspiera tę technologię jest już powszechnie dostępne, pozwala tworzyć modele, rysunki, a także gromadzić i weryfikować dane z wielu systemów wspomagających projektowanie. BIM umożliwia też wykorzystanie analizy 4D – pozwalającej na integrację harmonogramów budowy, i 5D – umożliwiającej modelowanie kosztów. BIM oznacza także tańsze i sprawniej poprowadzone inwestycje.

18-09-2015

III Krajowa Konferencja Arachnologiczna

W imieniu Organizatorów chcielibyśmy zaprosić Państwa na III Krajową Konferencję Arachnologiczną, która odbędzie się w dn. 18-20 września 2015 w Instytucie Ekologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Terenowej Stacji Przyrodniczej w Spale.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń