Wydarzenia

17-09-2014

II MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA pt. „Język rosyjski jako obcy – teoria, praktyka, cele i rezultaty nauczania”

Celem konferencji jest podniesienie efektywności nauczania języka rosyjskiego jako obcego poprzez dyskusję, wymianę doświadczeń oraz publikację rezultatów pracy krajowych i zagranicznych specjalistów w danej dziedzinie.

15-09-2014

III Zjazd Latarników Polski Cyfrowej

III Zjazd Latarników Polski Cyfrowej zostanie zorganizowany 15-16 września w Łodzi. Miejscem dorocznego spotkania będzie FABRYKA SZTUKI.

10-09-2014

Łódź Rediscover

Zaproszeni goście będą mieli okazję do zapoznania się ze zmianami zachodzącymi na rynku nieruchomości, przyjrzą się inwestycjom realizowanym w mieście i odwiedzą tereny Nowego Centrum Łodzi- jednego z najatrakcyjniejszych miejsc pod inwestycje w kraju. Część konferencji odbędzie się w nowo zrewitalizowanym budynku EC1, nagrodzonym prestiżową nagrodą Bryły Roku. Wydarzenie dedykowane jest dla firm doradczych z sektora nieruchomości i specjalistów branży.

06-09-2014

National Theatre Live – A Curious Incident of The Dog in The Night-Time

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają na spektakl The Curious Incident of The Dog in The Night-Time. Sztukę będzie można zobaczyć 28 sierpnia w 13 kinach sieci Multikino. Zrealizowany przez Teatr Narodowy w Londynie Dziwny przypadek psa nocną porą powraca na ekrany kin na życzenie międzynarodowej publiczności. Transmitowane na cały świat w 2012 roku przedstawienie zarejestrowano i widzowie cyklu National Theare Live będą je mogli zobaczyć teraz także w Multikinie. Nagrodzony siedmioma Olivier Award spektakl (m.in. za najlepszą nową sztukę) to adaptacja bestsellerowej powieści Marka Haddona, ktrą przetłumaczono na ponad 40 językw i sprzedano w nakładzie ponad 2 milionw egzemplarzy.

06-09-2014

XIV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

XIV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR już za nami. W imprezie odbywającej się w dniach 6 - 7 września licznie wzięli udział wystawcy, przedstawiciele branży zoo biznesu oraz zwiedzający. Tegoroczna edycja imprezy miała wyjątkowy charakter. Wynika to z udziału w niej wiodących producentów i dystrybutorów, bogatej oferty wystawienniczej oraz urozmaiconego programu imprez towarzyszących.

03-09-2014

XVI International Biodeterioration and Biodegradation Symposium (IBBS2014)

Sympozjum organizowane jest po raz pierwszy w Polsce. Organizatorami tego naukowego wydarzenia są: Instytut Technologii Fermentacji i Mikrobiologii Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej we współpracy z Instytutem Mikrobiologii, Immunologii i Biotechnologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, Katedry Mikrobiologii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń