Wydarzenia

01-10-2014

Targi Edukacyjne Politechniki Łódzkiej – Festiwal Studenckich Kół Naukowych

Projektowanie robotów, oglądanie świata przez chemiczne okulary, wykorzystanie miodu do pielęgnacji urody – to tylko niektóre z kilkunastu propozycji, które Politechnika prezentuje podczas Targów Edukacyjnych Politechniki Łódzkiej - Festiwalu Kół Naukowych.

29-09-2014

II Forum Społeczno-Naukowe o Zdrowym Starzeniu się

Forum organizowane jest wspólnie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Uniwersytet Łódzki. Organizatorom zależy jednak, aby wokół tego przedsięwzięcia zintegrować inne łódzkie uczelnie, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i media. Forum jest dedykowane także mieszkańcom Łodzi, którzy będą mogli aktywnie uczestniczyć w panelu dyskusyjnym oraz skorzystać z przygotowanych badań.

26-09-2014

I Konferencja Gerontologiczna z cyklu: Refleksje na starością „Obiektywny i subiektywny wymiar starości”

Zakład Andragogiki i Gerontologii Społecznej UŁ serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I Konferencji Gerontologicznej z cyklu: Refleksje na starością, Obiektywny i subiektywny wymiar starości, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2014 roku, w siedzibie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Rogowskiej 26 w Łodzi.

26-09-2014

Konferencja Cyfrowe spotkania z zabytkami. Niewidzialne dziedzictwo. Edycja 6. Łódź 2014

Organizatorzy 6 konferencji z cyklu "Cyfrowe spotkania z zabytkami" zapraszają do podjęcia rozważań nad dziedzictwem, które całkowicie lub częściowo utraciło czy też - z różnych względów - nigdy nie uzyskało postaci materialnej a także kwestią ochrony i promocji najnowszego dziedzictwa tworzonego w formie naturalnych dokumentów cyfrowych.

25-09-2014

Zarządzanie organizacją z perspektywy metodologicznej

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zarządzanie organizacją z perspektywy metodologicznej” odbywa się w Łodzi okazji obchodów 50-lecia istnienia Katedry Zrządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

25-09-2014

Międzynarodowa konferencja naukowa „Estetyczna energia miasta” (Aesthetic Energy of the City)

Fundacja Urban Forms wspólnie z Instytutem Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają w czwartek 25.09.2014r. na otwarcie I Międzynarodowej Konferencji "Estetyczna Energia Miasta" (1st International Conference "Aesthetic Energy of the City"). Do Łodzi przyjadą prelegenci z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Czarnogóry, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Celem imprezy jest zwrócenie uwagi na sztukę miejską, zrozumienie jej specyfiki oraz tego, w jaki sposób może zmieniać sferę publiczną.

24-09-2014

Filmteractive 2014

Filmteractive to międzynarodowe wydarzenie poświęcone innowacyjnym treściom audiowizualnym, takim jak interaktywne kino, branded content i crossmedia.

24-09-2014

"XX Konferencja pt. "Nowe aspekty w chemii i zastosowaniu chityny i jej pochodnych""

POLSKIE TOWARZYSTWO CHITYNOWE zaprasza do wzięcia udziału w XX Seminarium Roboczym pt „Nowe aspekty w chemii i zastosowaniu chityny i jej pochodnych”, które odbędzie się w dniach 24-26 września 2014 r w Łodzi. Współorganizatorem konferencji jest Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych w Łodzi.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń