Wydarzenia

09-10-2014

IV Kongres Kolejowy

Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, pierwszy wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak, przewodniczący Railway Business Forum Henryk Klimkiewicz oraz Adrian Furgalski i Jakub Klimkiewicz z zarządu ZDG TOR podpisali dziś porozumienie o organizacji w Łodzi czwartej edycji dorocznego Kongresu Kolejowego. Kongres wraz z wydarzeniami towarzyszącymi potrwa od 8 do 10 października.

09-10-2014

Druga edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej All that Gothic 2: Excess and Exuberance

The Gothic is wildly diverse. It can refer to ecclesiastical architecture, supernatural fiction, cult horror films and a distinctive style of music. It has influenced poets, novelists, painters, musicians, political theorists, social reformers, academics, home décor and fashion. It manifests itself in regional and national diversities. It ruptures borders, defies conventions and ridicules taboos.

08-10-2014

VI Konferencja Kardio-Prenatal - Prenatalne Problemy Kardiologiczne u bliźniąt

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na Konferencję "Prenatalne problemy kardiologiczne u bliźniąt" pod przewodnictwem Pani prof. dr hab. n. med. Marii Respondek-Liberskiej z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

04-10-2014

XXXIII Ogólnopolskie Sympozjum i Warsztaty Alergologiczne "Wyleczyć wyprysk?"

4 października 2014r.,Hotel Tobaco Łódź ul. Kopernika 64

03-10-2014

beECO III Targi Ekologicznego Stylu Życia

W dniach 3 - 5 października br. w ramach targów NATURA FOOD odbędą się III Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO. Impreza jest to atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać nie tylko o swoje zdrowie, ale także o otaczające środowisko.

03-10-2014

NATURA FOOD VII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej

Odbywające się w dn. 3-5 października br. Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2014 to najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Bieżąca edycja imprezy to bogata oferta wystawiennicza oraz ciekawy program imprez towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

01-10-2014

Międzynarodowe spotkania projektowe i warsztatowe studentów biżuterii z Łodzi i Telsiai (Litwa) zakończone wystawą prac

Międzynarodowe spotkania projektowe i warsztatowe studentów biżuterii z Łodzi i Telsiai (Litwa) zakończone wystawą prac w Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego, ul. Wojska Polskiego 121.

01-10-2014

Gala Dyplomowa 2014 pokaz najlepszych dyplomów Katedry Ubioru ASP

Gala Dyplomowa Katedry Ubioru ASP w Łodzi to pokaz najlepszych kolekcji dyplomowych prezentujących różnorodne postawy i osobowości.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń