Wydarzenia

03-11-2014

Ceny Transferowe

Celem konferencji organizowanej przez Centrum dokumentacji i Studiów Podatkowych jest analiza stosowania przepisów prawa podatkowego w zakresie cen transferowych.

29-10-2014

Rozwój systemów organizacji teatrów w Europie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Rozwój systemów organizacji teatrów w Europie, której celem jest prezentacja różnorodnych systemów organizacji teatrów europejskich. Zachęcamy do zgłaszania referatów, które będą próbą analizy systemów organizacji teatrów, prowadzoną z punktu widzenia nowoczesnych badań teatrologicznych, pojmujących teatr jako zjawisko artystyczne, społeczne, działające w administracyjno-finansowych strukturach, często w każdym z trzech sektorów gospodarki.

28-10-2014

VIII Konferencja Łódź: Kultura i Turystyka - w kręgu wydarzeń

VIII Ogólnopolska Konferencja "Kultura i Turystyka - w kręgu wydarzeń" odbędzie się w dniach 28-29 października 2014 roku w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

27-10-2014

X Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Najnowsze rozwiązania technologiczne, optymalizacja procesów wytwórczych, nowe postaci leków, zarządzanie ryzykiem, innowacyjne techniki badań to tylko wybrane zagadnienia jakie pojawią się na corocznym spotkaniu branży farmaceutycznej. Na dziesiątą edycję konferencji „Przemysł Farmaceutyczny” BMP’, wydawca magazynu „Przemysł Farmaceutyczny” wspólnie z Honorowym Gospodarzem Grupą ADAMED zapraszają w dniach 27-28 października br. do andel’s hotel Łódź.

24-10-2014

Inwestycje na rynku nieruchomości kluczem do rozwoju Łodzi i regionu

Ogólnopolska konferencja pt. „Inwestycje na rynku nieruchomości kluczem do rozwoju Łodzi i regionu” jest organizowana z okazji jubileuszu XX-lecia powstania Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej. Odbędzie się w Łodzi w dniu 24 października 2014 roku, w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 104, w godzinach 10.00-17.00.

24-10-2014

I Sympozjum Naukowe "Jak operować narządy miednicy mniejszej – Urologia, Chirurgia, Ginekologia – razem czy osobno?"

24 – 25 październik 2014 UroChirGin I Sympozjum Naukowe „Jak operować narządy miednicy mniejszej – urologia, chirurgia, ginekologia – razem czy osobno?” Koszt udziału w konferencji dla studentów to jedynie 40 zł (Cena 40 zł zawiera udział w konferencji, wystawie firm oraz materiały konferencyjne, certyfikat)

23-10-2014

Polsko-japońska konferencja naukowa: „2014 - New Opportunities for Japan and V-4 Cooperation”

Polsko-japońska konferencja naukowa: „2014 - New Opportunities for Japan and V-4 Cooperation” międzynoarodowa konferencja organizowana przez Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego (ul Rewolucji 1905r. nr 41).

23-10-2014

Międzynarodowa konferencja Investing In Children. In Search for Innovative Solutions to Improve Children’s Well-Being (“Inwestowanie w dzieci. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań na rzecz poprawy jakości życia dzieci”

KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA Investing in Children In Search for Innovative Solutions to Improve Children’s Well-Being III edycja cyklu konferencji “Neglected Childhood” („Zaniedbane dzieciństwo”) pod patronatem Anny Komorowskiej.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń