Wydarzenia

14-11-2014

IV Konferencja Naukowa - Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe w regionie Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki (MENA)

Katedra Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej, Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej, Zakład Bezpieczeństwa Międzynarodowego Uniwersytetu w Białymstoku oraz Koło Naukowe Bliskiego Wschodu „Al-Maszrik” zapraszają do udziału w IV Konferencji Naukowej Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe w obszarze MENA (National and International Security in the Region of MENA)

14-11-2014

Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW

Zaplanuj żeglarski weekend, zacumuj w Łodzi- miejscu spotkań ludzi z pasją którzy ukochali wodę. Serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW, które odbędą się w Łodzi w dniach 14-16 listopada 2014 r.

14-11-2014

VII Ogólnopolska Konferencja Medycyny Ratunkowej „Kopernik 2014"

VII Ogólnopolska Konferencja Medycyny Ratunkowej „Kopernik 2014″ odbywa się cyklicznie w Łodzi. W kolejnej edycji chcielibyśmy zwrócić uwagę na wybrane elementy stanów nagłych, które mam nadzieje, że spotkają się z zainteresowaniem Państwa.

14-11-2014

V Konferencja Matematyki Ubezpieczeń i Inwestycji

Członkowie SKN TRiADA serdecznie zapraszają na: V Konferencję Matematyki Ubezpieczeń i Inwestycji, której tematem będzie „Zmiana trendów w wycenie ryzyka na rynku ubezpieczeń i inwestycji po 2008 roku”

13-11-2014

VI Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego

Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza na VI Forum Funduszy Europejskich Województwa Łódzkiego, którego tegorocznym tematem przewodnim jest „Rozwój przedsiębiorczości i poprawa konkurencyjności wewnętrznej i zewnętrznej sektora MŚP”.

08-11-2014

Pediatria 2014. Profilaktyka, Diagnostyka, Leczenie

„Pediatria 2014 – profilaktyka, diagnostyka, leczenie” to kolejna edycja programu edukacyjnego skierowanego do lekarzy specjalistów z zakresu pediatrii oraz medycyny rodzinnej. Program, prezentuje w atrakcyjnym formacie spektrum wiedzy w najbardziej interesujących i aktualnych obszarach opieki lekarskiej nad dzieckiem. Za stronę merytoryczną programu odpowiada Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów i autorytetów. Cykl konferencji obejmie w skali całego roku 16 miast wojewódzkich Polski.

07-11-2014

Bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe w obszarze MENA

Ideą konferencji jest zdiagnozowanie głównych wyzwań i zagrożeń dla bezpieczeństwa, ich charakteru, a także ustalenie, na ile globalne trendy w zmianie paradygmatu bezpieczeństwa międzynarodowego po zakończeniu zimnej wojny są dostrzegane na obszarze MENA. Przede wszystkim chodzi o rozważenie kwestii, czy region ten funkcjonuje w tradycyjnej przestrzeni bezpieczeństwa definiowanej przez wyzwania i zagrożenia typu militarnego i politycznego, czy też nowe rodzaje wyzwań i zagrożeń są zauważalne w systemie regionalnym.

06-11-2014

II edycja Konferencji „Chłoniaki – post Lugano”

Zapraszamy Państwa na II edycję Konferencji „Chłoniaki – post Lugano”. Ze względu na to, że International Conference on Malignant Lymphoma odbywa się co dwa lata, tegoroczna edycja Konferencji „Chłoniaki 2014 – post Lugano” przyjmie kształt wykładów poglądowo-edukacyjnych w zakresie aktualizacji zaleceń postępowania w diagnostyce i terapii chłoniaków, z uwzględnieniem najnowszych światowych doniesień naukowych.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń