Wydarzenia

26-03-2015

VIII ŁÓDZKA WIOSNA MŁODYCH HISTORYKÓW OGÓLNOPOLSKA STUDENCKO-DOKTORANCKA KONFERENCJA NAUKOWA

Studenckie Koło Naukowe Historyków Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Kołem Naukowym Bliskiego Wschodu „Al-Maszrik” oraz Sekcją Naukową Studentów przy Ceraneum mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję.

26-03-2015

XVIII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO

Wprawdzie do XVIII Targów FILM VIDEO FOTO pozostało jeszcze kilka miesięcy (26 - 28 marca), jednak Zespół MTŁ bardzo intensywnie pracuje już nad stworzeniem bogatej oferty wystawienniczej i ciekawego programu imprez towarzyszących.

20-03-2015

Sympozjum Jaskrowo-Siatkówkowe OKULISTYKA NOWE HORYZONTY

W dniach 20–21 marca 2015 r. w Łodzi odbędzie się Sympozjum Jaskrowo-Siatkówkowe OKULISTYKA NOWE HORYZONTY.

13-03-2015

Ogólnopolskie Sympozjum "Motoryka i zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego – rola leczenia żywieniowego"

"Motoryka i zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego – rola leczenia żywieniowego"

13-03-2015

XXI Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

W terminie 13 - 15 marca 2015 roku odbędzie się XXI edycja Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w hali Expo-Łódź. Łódzkie targi turystyczne to profesjonalna impreza o 20-letniej tradycji, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń targowych.

13-03-2015

Stwardnienie rozsiane

Zapraszamy do udziału w konferencji na temat stwardnienia rozsianego. Konferencję organizują: Katedra i Klinika Neurologii UM w Łodzi oraz PPHU Satysfakcja Emilia Krajewska.

11-03-2015

V Ogólnopolska Konferencja „Normalizacja w szkole”

Polski Komitet Normalizacyjny już po raz czwarty organizuje Ogólnopolską Konferencję „Normalizacja w szkole” skierowaną do środowiska oświatowego. Tegoroczna edycja organizowana jest wspólnie z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Konferencja odbędzie się 11 marca br. w Łodzi, w siedzibie ŁCDNiKP. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie hasło „Normy wyrównują szanse”.

07-03-2015

XXI Łódzka Konferencja Kardiologiczna

Program tegorocznej konferencji koncentruje się wokół choroby wieńcowej i nowych wytycznych postępowania w trudnych sytuacjach klinicznych — zatorowości płucnej, kardiomiopatiach, chorobach aorty piersiowej.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń