Wydarzenia

17-04-2015

III Konferencja "W Sercu Łodzi"

Trzecia edycja Konferencji będzie dotyczyć szeroko rozumianych zagadnień kardiologicznych ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki i leczenia zaburzeń rytmu serca i przewodzenia, niewydolności serca z uwzględnieniem możliwości współczesnej elektroterapii. Zagadnienia te przygotowane zostaną głównie dla lekarzy „nie-zabiegowców” – lekarzy POZ, internistów, specjalizujących się w zakresie kardiologii, jak też kardiologów.

16-04-2015

X Ogólnopolskie Sympozjum Chemii Organicznej

Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Sp. J., wyłączny przedstawiciel firm SHIMADZU oraz PHENOMENEX ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w „X Ogólnopolskim Sympozjum Chemii Organicznej", które odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2015 w Łodzi.

16-04-2015

Konferencja "Rozwój lokalny - lokalna polityka przestrzenna"

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń w międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespole naukowców i ekspertów w zakresie uwarunkowań, obecnych trendów jak i możliwości rozwoju lokalnego w świetle założeń polityki przestrzennej na różnych szczeblach decyzyjnych. Sprawa rozwoju na poziomie lokalnym ma zdecydowanie kluczowe znaczenie w kreowaniu polityki przestrzennej. Dla jej sprawnego prowadzenia konieczne jest również integrowanie zagadnień z zakresu rozwoju gospodarczego, społecznego, kulturowego czy środowiskowego.

08-04-2015

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji 2015

Konferencja będzie jubileuszowym, piętnastym, spotkaniem krajowego środowiska radiokomunikacyjnego, organizowanym przez uczelnie techniczne. Po raz pierwszy do grona uczelni z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia dołączy, jako gospodarz, Politechnika Łódzka.

29-03-2015

Targi Kariera Inżyniera i Kariera IT

KARIERA INŻYNIERA I KARIERA IT - ZAINWESTUJ W SIEBIE! NADAJ TEMPA SWOJEJ KARIERZE! Zapraszamy na Targi Kariera Inżyniera i Kariera IT już 29 marca w Łodzi. Sprawdźcie jaką ofertę mają firmy właśnie dla kobiet! Targom patronuje portal Mamo Pracuj.

28-03-2015

Targi Kariery Inżyniera

Targi Kariery Inżyniera odbędą się w Hotelu Andel's Łódź w dniu 28.03.2015r. - wstęp bezpłatny!

27-03-2015

IX Łódzka Konferencja Biograficzna

Pracownia Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Wydziału Nauk o Wychowaniu zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Kultura fizyczna i zdrowotna w życiu współczesnego człowieka”

27-03-2015

Konferencja „Druk 3D przyszłością przemysłu” w Łodzi

CD3D na przestrzeni dwóch lat miało przyjemność być patronem medialnym wielu konferencji, targów i eventów związanych z technologią druku 3D. Z początkiem tego roku uznaliśmy, iż nadszedł właściwy moment na to, aby zorganizować własną konferencję. Do współpracy zaprosiliśmy Technopark Łódź (nasza siedziba mieści się w Inkubatorze Technologicznym Technoparku) oraz przedstawicieli czołowych firm tworzących branżę druku 3D w Polsce. Tytuł konferencji to „Druk 3D przyszłością przemysłu„, a jej celem jest przedstawienie firmom z całej Polski tej technologii w kontekście procesów produkcyjnych i wytwórczych. Wydarzenie jest skierowane wyłącznie do firm, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Konferencja odbędzie się za miesiąc, 27 marca 2015 roku w Łodzi, w siedzibie Łódzkiego Parku Technologicznego, przy ul. Dubois 114/116.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń