Wydarzenia

21-04-2015

„Integracja społeczna i zawodowa”

XVII Międzynarodowa Konferencja Naukowo Techniczna z cyklu „Ergonomia Niepełnosprawnym” pod tytułem „Integracja społeczna i zawodowa” odbędzie się w Łodzi w dniach 21-22 kwietnia 2015r.

20-04-2015

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Nauczyciel wczesnej edukacji w badaniach i praktyce edukacyjnej"

Katedra Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej WNoW UŁ ma przyjemność zaprosić do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej zatytułowanej Nauczyciel w przestrzeni edukacyjnej dziecka, która odbędzie się 20.04.2015 r. w Łodzi.

20-04-2015

I Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Nauk o Życiu - BioOpen 2015

I Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Nauk o Życiu – BioOpen to pierwsze tego typu wydarzenie w Łodzi. Na Konferencji wystąpią wybitni goście ze świata nauki oraz młodzi naukowcy z całego kraju. W dniach 20-22 kwietnia 2015 r., Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego stanie się miejscem prezentacji dokonań licznych zespołów badawczych, wymiany cennych doświadczeń oraz demonstracji osiągnięć młodych doktorantów. BioOpen to pierwsza konferencja, która obejmuje różne specjalizacje z dziedziny Nauk o Życiu.

20-04-2015

Konferencja "Nowe kierunki zarządzania pracownikami w jednostkach administracji samorządowej"

W dniu 20 kwietnia 2015 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się konferencja naukowa organizowana przez Katedrę Pracy i Polityki Społecznej, pt. „Nowe kierunki zarządzania pracownikami w jednostkach administracji samorządowej”.

18-04-2015

III Konferencja Get.NET

18 kwietnia 2015 odbędzie się trzecia edycja Konferencji Get.NET, której organizatorem jest Sii. Jest to jedno z bardziej znanych wydarzeń związanych z technologiami .NET i pokrewnymi w Polsce. Czołowi specjaliści .NET-u ponownie opanują Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, aby wymieniać się doświadczeniami i zdobywać nową wiedzę podczas 10 prelekcji merytorycznych. Poprowadzą je guru .NET-u z Polski i świata. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

18-04-2015

II Ogólnopolska Konferencja "Prawo i Medycyna"

Konferencja ta jest cyklicznym projektem ELSA Łódź odbywającym się już po raz czwarty. Poprzednie edycje konferencji, zarówno odbywające się na poziomie lokalnym, jak i zeszłoroczna, która otrzymała status ogólnopolskiej, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

17-04-2015

Kongres Psychiatrii Sądowej

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na Kongres Psychiatrii Sądowej w Łodzi. Będą to spotkania niezwykłe, tak jak niezwykła jest psychiatria sądowa – łącząca precyzję i rygorystyczność prawa oraz wiele odcieni zdrowia psychicznego. Przedstawione zagadnienia stykają się na granicy na pozór dwóch różnych dyscyplin naukowych, jednak jedna bez drugiej nie istnieje.

17-04-2015

Konferencja "Nowe Media a język, kultura i literatura"

Koło Naukowe Germanistów UŁ "Mehr Licht!". zaprasza na konferencję, której tematyką będą Nowe Media. W poprzedniej edycji zajmowano się Manipulacją, Marketingiem szeptanym i Manifestem.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń