Wydarzenia

21-05-2015

Ogólnopolska konferencja „Niepokorne – buntowniczki – reformatorki – aktywistki, czyli kobiety dokonujące transformacji rzeczywistości"

Konferencja o interdyscyplinarnym charakterze poświęcona będzie kobietom z przeszłości i współczesności, które kierowane różnymi pobudkami, odważały się i decydowały (w pojedynkę i w grupach) przystępować do różnie rozumianej i różnie też prowadzonej walki i działalności o uznawane przez siebie idee.

21-05-2015

Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego - 70-lecie uczelni

Z okazji jubileuszu 70-lecia uczelni odbędzie się Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego.

20-05-2015

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) utworzyły polskie szkoły wyższe posiadające uprawnienia do nadawania stopnia doktora w co najmniej jednej dyscyplinie. KRASP jest przedstawicielskim organem uczelni akademickich właściwym w zakresie szkolnictwa wyższego i nauki.

18-05-2015

II Ogólnopolska Konferencja Higienistek i Asystentek Stomatologicznych

W dniu 19 kwietnia 2015 r odbędą się warsztaty praktyczne w grupach 12-osobowych oraz warsztaty teoretyczne.

18-05-2015

Konferencja naukowa "Język – obyczaj – wspólnota. Zachowania językowe – spontaniczność i autentyzm."

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową historyków języka polskiego: Język – obyczaj – wspólnota Ta konferencja cykliczna jest spotkaniem badaczy zainteresowanych społecznym charakterem języka, szczególnie korelacjami społeczeństwa i społeczności, ich funkcjonowania i obyczajów z językiem narodowej wspólnoty komunikatywnej oraz wspólnot podrzędnych.

16-05-2015

Noc Muzeów 2015

Noc Muzeów już za 2 miesiące! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Nocy Muzeów, która odbędzie się w nocy z 16 na 17 maja – tradycyjnie w weekend poprzedzający Międzynarodowy Dzień Muzeów, który świętowany jest 18 maja.

14-05-2015

Ogólnopolska Konferencja "Reforma ochrony danych osobowych – nowe szanse i wyzwania"

Konferencja odbędzie się w dniu 14 maja br. w Łodzi, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Pani prof. nadzw. dr hab. Agnieszka Liszewska.

14-05-2015

Kongres "Polska - Bliski Wschód"

Regionalna Izba Gospodarcza Łódź rozpoczęła przygotowania do Polsko - Arabskiego Kongresu Gospodarczego Polandarabiya, który odbędzie się 13 i 14 maja 2015 roku.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń