VII Konferencja Naukowo-Szkoleniowo Kardio-Prenatal

Konferencja odbędzie się dniu 10 października 2015 w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi.

Zakres merytoryczny Konferencji obejmie prenatalną diagnostykę obrazową, położnictwo, neonatologię, kardiologię i kardiochirurgię. Gośćmi specjalnymi Konferencji będzie Prof. Reuven Achiron z Izraela oraz Prof. Thomas Kohl z Niemiec oraz Prof. Edward Malec.

Głównymi prelegentami będą profesorowie z Instytutu Centrum Zdrowia Polski uczestniczący w długiej sztafecie diagnostyki i leczenia płodu/noworodka z wadą wrodzona serca.

Celem konferencje jest wymiana doświadczeń między lekarzami różnych specjalności w celu opracowania standardów postępowania umożliwiających wykorzystanie unikalnego potencjału Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki jako ośrodka referencyjnego w diagnostyce i leczeniu wrodzonych wad serca diagnozowanych prenatalnie. W spotkaniu uczestniczyć będą również przedstawiciel fundacji działających na rzecz dzieci z wadami wrodzonymi serca, które przedstawią aktualną sytuację oraz propozycje rozwiązań w celu poprawy diagnostyki prenatalnej oraz opieki przed- jak i pourodzeniowej.

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń