Łodź Convention na targach EIBTM w Barcelonie!

Od 18 do 20 listopada potrwają tegoroczne targi przemysłu spotkań EIBTM. Na imprezie w Barcelonie Łódź Convention Bureau jest obecne na stoisku D-25

Targi EIBTM przeznaczone są wyłącznie dla osób z branży przemysłu spotkań. Są to jedne z największych w Europie targów z zakresu turystyki biznesowej. Tu prowadzone są rozmowy handlowe pomiędzy potencjalnymi zleceniodawcami kongresów czy imprez motywacyjnych (tzw. Hosted Buyers) a organizatorami tych wydarzeń. Targom towarzyszą liczne seminaria, warsztaty i konferencje edukacyjne z zakresu przemysłu kongresowego we współpracy z największymi międzynarodowymi stowarzyszeniami konferencyjnymi m.in.: Meeting Professionals International (MPI), International Congress and Convention Association, (ICCA), SITE.

Łódź Convention Bureau odbyło kilka bardzo interesujących rozmów, wśród których najciekawsza dotyczyła możliwości organizacji w Łodzi Europejskiej Konferencji Turystyki Przemysłowej w 2016 roku!
Stoisko Łodzi odwiedzili również meeting plannerzy z Monachium, którzy niedawno gościli w Łodzi, a także dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej z Madrytu, obiecując wszelką pomoc w nawiązaniu szerszych kontaktów na rynku hiszpańskim.
Kilka razy dziennie prezentowaliśmy atuty Łodzi na pokazach organizowanych na polskim stoisku przez Poland Convention. Naszą prezentację obejrzało kilkudziesięciu meeting plannerów z całego świata, m. in. z Belgii, Holandii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Rosji i Kazachstanu.
Zaprosiliśmy na wizytę studyjną wydawcę międzynarodowego magazynu CMW.

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń