IV Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Do zaprezentowania swojej oferty zapraszamy producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, olejków aromatycznych i akcesoriów do pielęgnacji ciała. Wśród wystawców znajdą się również producenci i dystrybutorzy ekologicznych środków czystości, tekstyliów, odzieży, biżuterii i suplementów diety. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferta targów beECO została rozszerzona o producentów opakowań i skrzyń, a także o sprzęt gospodarstwa domowego wytwarzany z przyjaznych dla środowiska materiałów.

Targi beECO skierowane są do właścicieli sklepów ekologicznych, salonów kosmetycznych i SPA, które przeprowadzają zabiegi, wykorzystując naturalne produkty, producentów wyrobów ekologicznych, dbających środowisko naturalne. Targi Ekologicznego Stylu Życia to również propozycja dla indywidualnych odbiorców, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat recyclingu, upcyclingu, ekologicznych środków czystości i kosmetyków.

Rokrocznie w imprezę odwiedza blisko 12 tysięcy zwiedzających: miłośników bioproduktów oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Wśród zwiedzających to wydarzenie liczną grupę stanowią również konsumenci z Łodzi, regionu i Polski.

Kluczową korzyścią udziału w targach beECO jest nawiązanie współpracy biznesowej z kontrahentami z branży (aspekt B2B), a także możliwość dotarcia do bardzo dużej grupy klientów ostatecznych (aspekt B2C). Dlatego podejmujemy liczne działania, aby w ramach beECO odbywało się jak najwięcej spotkań B2B, konferencji oraz specjalistycznych szkoleń.  W 2015 roku w trakcie targów odbędą się:

  • II Forum EKObranży poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności
  • IV Akademia Biokuriera i BIObiznes Forum – cykle seminariów, szkoleń i prezentacji dla producentów produktów ekologicznych, lokalnych i tradycyjnych oraz właścicieli i pracowników sklepów.

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń