Hotel DoubleTree by Hilton Łódź wśród najlepszych w Europie

Dzięki zdobyciu nagrody dla najlepszej inwestycji w Europie w kategorii „New Hotel Construction & Design”,należący do Grupy TOYA hotel DoubleTree by Hilton Łódź walczy o tytuł „World’s Best” w prestiżowym konkursieInternational Property Awards.
Wyniki europejskiego etapu konkursu - European Property Awards, ogłoszono podczas uroczystej gali 14października w londyńskim Hotelu Marriott. Hotel DoubleTree by Hilton Łódź, należący do Grupy TOYA,otrzymał tytuły najlepszego obiektu deweloperskiego w kategorii „New Hotel Construction & Design”: „Best in Europe” oraz 5-gwiazdkowe wyróżnienie „Best in Poland”. Tym samym, będąc jedną najlepszych inwestycji w Europie, reprezentuje kontynent w swojej kategorii w walce o tytuł „World’s Best”.Jury konkursu zwróciło uwagę na wyróżniający się design, oryginalne połączenia nowoczesności, wymagań współczesnego biznesu z tradycjami miasta Łodzi oraz jej filmową historią. Fasadę hotelu zdobi kadr z filmu „Zakazane piosenki”, a eleganckie wnętrza nawiązują wyrazistymi motywami do produkcji powstałych w łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Nie mniej ważny był dla kapituły konkursu aspekt zrównoważonego rozwoju: zastosowane w konstrukcji innowacyjne, przyjazne środowisku rozwiązania, technologie i ekologiczne materiały.
Nagroda przyznana nam w europejskim etapie oraz możliwość reprezentowania naszego kontynentu w tak prestiżowym konkursie jest dla nas ogromnym zaszczytem – mówi Sławomir Nowak, dyrektor DoubleTree by Hilton Łódź. – Nasz hotel jest silnie związany z historią Łodzi, także filmową, i jej bogatymi tradycjami, dlatego tym większe jest to dla nas wyróżnienie, gdyż w konkursie International Property Awards będzie reprezentował także Łódź i jej mieszkańców.
W finale International Property Awards, DoubleTree by Hilton Łódź zmierzy się z najlepszymi inwestycjami z Azji, Afryki, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Środkowej i Południowej Ameryki, Wysp Karaibskich, Wielkiej Brytanii i krajów arabskich. Finałowe projekty, wyróżnione w regionalnym etapie, zostaną ponownie ocenione przez jury. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 4 grudnia w Dubaju.

International Property Awards to międzynarodowy znak jakości, symbol najwyższych standardów i doskonałości branżowej. W organizowanym od 1995 konkursie walczą najlepsze nieruchomości z całego świata, oceniane przez komisję konkursową, w której zasiada gremium ponad 70 ekspertów z branży nieruchomości. Postawione przez nich bardzo wysokie wymogi sprawiają, że do finału dopuszczonych jest jedynie sześciu kandydatów z danej kategorii i kraju.

Źródło: Informacja prasowa DoubleTree by Hilton Łódź

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń