FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Gorące, premierowe pokazy kolekcji najlepszych polskich i światowych projektantów na sezon wiosna-lato 2016 będzie można obejrzeć podczas 13. Edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Wydarzenie odbędzie się w Łodzi w terminie 12-15 listopada 2015 r.

W listopadowe wieczory marzymy już o urokach lata i właśnie w gorące klimaty przeniosą się goście 13. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland – najważniejszego wydarzenia modowego w kraju. Przez cztery dni na wybiegach królować będą premierowe kolekcje przygotowane przez wyśmienitych projektantów i marki odzieżowe na sezon wiosna-lato 2016, które staną się wyznacznikami modowych trendów. Tradycją Fashion Week Poland są pokazy kolekcji europejskich sław  – jesienią w Łodzi gościć będą m.in. kreatorzy z Moda Lisboa, Fashionclash Maastricht. Warto przypomnieć, że w poprzednich edycjach gośćmi tego wydarzenia byli m.in. Dawid Tomaszewski, Agata Ruiz de la Prada, Nunno Gama, Slava Zaitsev, Junko Koshino, Miguel Vieira, Gaspard Yurkievich i Georges Chakra.

Nowością jesiennej edycji będzie dzień dedykowany najlepszym polskim markom odzieżowym. Dzięki temu goście będą mogli poznać najciekawsze kolekcje, przygotowane przez polskie firmy odzieżowe.

Przez wszystkie dni w strefie Showroom kilkudziesięciu projektantów, prezentować będzie kolekcje unikatowej odzieży, biżuterii i dodatków. Showroom jest miejscem w którym można także dokonać zakupu autorskich projektów.

Każdego roku wydarzenie przyciąga do Łodzi kilka tysięcy osób, między innymi: przedstawicieli polskich oraz zagranicznych mediów, projektnatów, przedsiębiorców, celebrytów i miłośników mody. Pokazuje to międzynarodową skalę przedsięwzięcia, którego partnerem strategicznym jest Miasto Łódź, aktywnie zaangażowane w organizację całego wydarzenia.

 

Więcej informacji na stronie: www.fashionweek.pl

Powiązane miejsca:

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń