EC1 Łódź najbardziej atrakcyjnym miejscem branży spotkań w 2015 r !


 Z radością informujemy, że w rozstrzygniętym 18 marca 2015 r. konkursie branży spotkań MP Power Awards, EC1 Łódź zwyciężyła w kategorii Event Venue. Oznacza to, że w ocenie specjalistów zajmujących się planowaniem i organizacją imprez, wydarzeń czy konferencji, wśród wielu obiektów funkcjonujących na polskim rynku, nasza placówka została uznana za najciekawszą i najbardziej profesjonalnie przygotowaną do współpracy.
- takie wyróżnienia są motywacją do dalszego animowania EC1 – mówi jej dyrektor Błażej Moder – jesteśmy przede wszystkim instytucją kulturalną, ale staramy się łączyć wiele funkcji. Od popularyzacji wiedzy w Planetarium, przez nagradzane spektakle teatralne po wydarzenia komercyjne, które przynoszą również wymierny wkład do budżetu. Nade wszystko jednak widać, że EC1 zaczyna żyć, przyciąga zainteresowanie i uwagę. I to w skali kraju.

MeetingPlanner.pl to  portal internetowy adresowany do przedstawicieli branży spotkań (MICE). Dostarcza informacji, integruje środowisko, promuje nowe pomysły, miejsca i rozwiązania. W kategorii Event Venue EC1 rywalizowała z łódzkim hotelem Andel’s oraz Sound Garden Hotel Airport z Warszawy.

  • Pobierz PDF
  • Wyślij e-mailem
Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń