Aktualności

23-11-2016

Łódź - Centrum Logistyki

24 listopada 2016 roku Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Portem Lotniczym Łódź oraz Politechniką Łódzką zaprasza na konferencję ŁÓDŹ- CENTRUM LOGISTYKI NA SKRZYŻOWANIU SZLAKÓW SILK ROAD I AMBER ROAD

12-10-2016

Łódź gospodarzem biznesowego forum

O idei i modelu biznesowym Human-Centered Design, w ramach konferencji World Communication Forum Davos, dyskutowano w Łodzi.

14-07-2016

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich

Wydarzenie, podczas którego przyznawane są wyróżnienia dla osób, które aktywnie promują Polskę, jako miejsce organizacji spotkań i konferencji.

13-04-2016

Dynamiczny rozwój łódzkiej bazy hotelowej

Do 2018 roku ma powstać kolejnych 5 trzy- i czterogwiazdkowych hoteli.

21-03-2016

EC1 Łódź najbardziej atrakcyjnym miejscem branży spotkań w 2015 r !

Nagroda Event Venue 2015 portalu Meeting Planner dla łódzkiej placówki! Z radością informujemy, że w rozstrzygniętym 18 marca 2015 r. konkursie branży spotkań MP Power Awards, EC1 Łódź zwyciężyła w kategorii Event Venue. Oznacza to, że w ocenie specjalistów zajmujących się planowaniem i organizacją imprez, wydarzeń czy konferencji, wśród wielu obiektów funkcjonujących na polskim rynku, nasza placówka została uznana za najciekawszą i najbardziej profesjonalnie przygotowaną do współpracy.

01-02-2016

29 rekomendowanych organizatorów i 1837 spotkań w 2015 roku w Polsce.

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej podsumowało dane dotyczące spotkań zorganizowanych w 2015 roku przez firmy posiadające rekomendacje profesjonalnych organizatorów kongresów oraz organizatorów podróży motywacyjnych.

28-01-2016

Dwa łódzkie hotele w polskiej czołówce według TripAdvisor

Andel's Łódź i Double Tree by Hillton zajęły 3. i 6. miejsce w rankingu TripAdvisor. Oba hotele to miejsca z duszą, nawiązujące do łódzkiej historii i tożsamości. To hotele o wysokiej klasie i najwyższym standardzie świadczonych usług. Portal TripAdvisor jest jednym z największych serwisów turystycznych na świecie. Dla wielu turystów właśnie tutaj zaczyna się planowanie urlopu. Internauci na stronie internetowej w komentarzach dzielą się swoimi opiniami na temat hoteli, w których już nocowali.

28-01-2016

Gorący luty w Łodzi!

Rośnie temperatura za oknem, a w Łodzi zapowiada się naprawdę gorący luty! Niezliczone koncerty, Polska Noc Kabaretowa, Targi regiony turystyczne "Na styku kultur" - to tylko przykłady atrakcji, które przygotowano Łodzi. Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.

22-01-2016

Ponowne otwarcie najstarszego kina w Polsce!

Ponadczasowe filmy, industrialne wnętrze, czerwone fotele i stare projektory - to wszystko czeka na miłośników kinematografii w hotelu Stare Kino, w którym właśnie reaktywowano najstarsze kino w Polsce. 21. stycznia odbyło się oficjalne (ponowne) otwarcie.

13-01-2016

Promocja idei EXPO

W dniach 12 - 18 stycznia na pięciu wydziałach łódzkich uczelni odbędzie się cykl spotkań naukowych na temat EXPO

08-12-2015

Certyfikaty rekomendacji Poland Convention Bureau wręczone

W dniu 7 grudnia 2015 r. odbyło się mikołajkowe spotkanie branżowe organizowane przez Poland Convention Bureau, podczas którego wręczono certyfikaty rekomendacji profesjonalnym organizatorom kongresów i podróży motywacyjnych.

01-12-2015

Gorący początek zimy

Radosny przedświąteczny czas dodatkowo umilą liczne wydarzenia kulturalne, na które już dziś zapraszamy w imieniu Organizatorów i Łódzkiego Centrum Wydarzeń. W dniach 6-23 grudnia będzie można zrobić zakupy na Wielkim Jarmarku Bożonarodzeniowym na Piotrkowskiej, liczne atrakcję świąteczne i sylwestrowe szykuje również Manufaktura.

27-11-2015

Anna Olszyńska „Hotelarzem Roku 2015”

Anna Olszyńska z sieci hoteli VI Hotels & Resorts została najlepszym dyrektorem generalnym hotelu sieciowego w 2015 r. w konkursie „Hotelarz Roku”. To najbardziej prestiżowa nagroda w polskiej branży hotelarskiej przyznawana przez miesięcznik „Hotelarz” i firmę doradczą Horwath HTL.

20-11-2015

Nowe miejsce dla biznesu w Łodzi - Hotel Vigo

Województwo łódzkie wzbogaciło się o kolejnego trzygwiazdkowca. Działający od niedawna w Łodzi Hotel Vigo*** otrzymał właśnie oficjalną decyzję o kategoryzacji. Trzygwiazdkowy hotel Vigo usytuowany jest w centrum Łodzi, w odległości zaledwie 5 minut drogi od centrum handlowego Manufaktura, 5 kilometrów od Atlas Areny i 5,6 kilometrów od lotniska.

19-11-2015

Łódzki Salon Gospodarczy – 23 listopada 2015 r. godz. 15.00 Wojewódzkie Centrum Przedsiębiorczości

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu Łódzkiego Salonu Gospodarczego, które odbędzie się 23 listopada 2015 r. o godz. 15.00 w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

19-11-2015

Łódź skusiła Arche. Powstanie nowy hotel i biurowiec

Firma Arche planuje nowy hotel w Łodzi. To druga tego typu inwestycja w mieście, po Tobaco Hotel. - Nie spodziewaliśmy się tak dobrych wyników naszego hotelu. Spłacamy kredyt, zostaje nam nadwyżka i szykujemy nową inwestycję - deklaruje Władysław Grochowski.

19-11-2015

V Salon Ciekawej Książki

Bogata oferta wydawnictw, nowości książkowe, spotkania z najpopularniejszymi polskimi autorami, kreatywne warsztaty dla dzieci, strefa gier, bookcrossing, spotkania poświęcone historii Łodzi, a nawet rozszerzona rzeczywistość! To atrakcje tegorocznej V edycji Salonu Ciekawej Książki.

29-10-2015

Raul Govea. Wystawa i warsztaty malarskie

W sobotę 7 listopada odbędzie się impreza z cyklu Art&Education w Cafe Loft - wystawa oraz warsztaty malarskie dla dzieci. Warsztaty poprowadzi, po raz pierwszy w Łodzi, a po raz drugi w Polsce, Raul Govea - malarz, grafik, architekt.

29-10-2015

Pierwszy pociąg wjechał na stację Łódź Fabryczna

Pierwszy pociąg wjechał w środę (28 października) na nowy dworzec Łódź Fabryczna. To specjalny skład, którym podróżowali m.in. dziennikarze, przedstawiciele PKP Polskie Linie Kolejowe. Pociągi techniczne wjadą na dworzec pod koniec roku, a podróżni będą mogli z niego skorzystać jesienią 2016 r.

28-10-2015

Łódź kreuje w październikowym wydaniu Forbesa

W październikowym wydaniu magazynu Forbes ukazał się artykuł promujący Łódź oraz reklama miasta "Kreatywni z Łodzi pozdrawiają nudne spotkania"

23-10-2015

Biznes nakręca turystykę

Rok 2015 będzie rekordowy dla rodzimych hotelarzy. Od stycznia do sierpnia z ich usług skorzystało 18,5 mln osób. O 1,4 mln więcej niż przed rokiem.

23-10-2015

Ogólnopolska Gala Sportu Akademickiego 2015

Organizacja tegorocznej Gali Sportu Akademickiego została powierzona Politechnice Łódzkiej oraz Klubowi Uczelnianemu AZS Politechniki Łódzkiej. Część oficjalna wydarzenia, na którym zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia odbędzie się w EC1 Miasto Kultury w piątek 23 października o godzinie 18:00.

22-10-2015

Hanna Zdanowska wiceszefową europejskiej instytucji

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska została w środę w Strasburgu wybrana wiceprzewodniczącą Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy.

14-10-2015

Łódź Convention Bureau podsumowało spotkania biznesowe w pierwszym półroczu 2015.

Konferencja prasowa odbyła się w ostatni piątek 9 października 2015r. w Hotelu Double Tree by Hilton. Łódź Convention Bureau przygotowało analizę danych, nadesłanych przez łódzkie hotele i obiekty konferencyjne, dotyczących I półrocza 2015 r. Statystyki opracowano na podstawie 584 większych spotkań (powyżej 50 osób), w których wzięło udział 97 341 uczestników (nie uwzględniając targów), a więc średnio na spotkanie przypadało ponad 166 osób. Spotkania były organizowanie głównie przez przedsiębiorstwa, z czego większość miała miejsce w hotelach – 80%. Jeżeli chodzi o rodzaj spotkania, to zdecydowaną większość stanowiły wydarzenia firmowe (43%) oraz kongresy i konferencje (31%). Powyższe statystyki są bardzo zadowalające i pokazują znaczny wzrost liczby spotkań oraz konferencji odbywających się w Łodzi, w porównaniu do lat poprzednich, pokazując przy tym również wielki potencjał Łodzi, jako atrakcyjnej destynacji biznesowej. Na podstawie przeprowadzonej analizy pracownicy Łódź Convention Bureau stawiają sobie za cel aktywne wspieranie przemysłu spotkań w Łodzi oraz pozyskiwanie organizatorów konferencji i kongresów międzynarodowych, których procentowy udział wciąż może być większy. Z kolei organizatorzy kongresów oraz przedstawiciele obiektów konferencyjnych jednogłośnie podkreślają, że działania Łódź Convention Bureau są niezbędne do stałego rozwoju przemysłu spotkań w Łodzi. Warto podkreślić, iż zarówno pracownicy Łódź Convention Bureau, hotele oraz obiekty konferencyjne czynią wszelkie starania, by poziom obsługi i jakość realizacji projektów był na najwyższym poziomie. Zależy nam, by organizatorzy konferencji byli usatysfakcjonowani z wybranych miejsc, jakości obsługi oraz ze wsparcia miasta i w kolejnych latach wybierali Łódź na miejsce wydarzeń biznesowych. W konferencji prasowej wzięli również udział przedstawiciele organizatorów III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbędzie się już 5-6 listopada br. w Łodzi. III Polski Kongres Przedsiębiorczości jest wydarzeniem, który skupi uwagę środowisk naukowych, gospodarczych i społecznych w Polsce na ważnych problemach o kluczowym znaczeniu dla przyszłości naszego kraju oraz Europy. Motywem przewodnim obrad będzie synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiar polskiej gospodarce. Wydarzenie odbędzie się w łódzkim Art_Inkubatorz z udziałem ponad 800 uczestników.

09-10-2015

Prezydent Robert Biedroń skopiuje w Słupsku łódzki pomysł

Robert Biedroń, prezydent Słupska, w zeszłym tygodniu odwiedził Łódź. Uczestniczył w Europejskim Forum Gospodarczym i spotkał się z prezydent Hanną Zdanowską. Po powrocie do Słupska ogłosił, że przywiózł z Łodzi pomysł "Lokali dla kreatywnych".

08-10-2015

6. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej KAMERA AKCJA

6. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej KAMERA AKCJA odbędzie się w dniach 8 - 11 października 2015 r.

08-10-2015

Łódź Design Festival 2015

Serdecznie zapraszamy na otwarcie Łódź Design Festival 2015 – 9. Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi, które odbędzie się 08.10 o godzinie 18:30 w Centrum Festiwalowym 1 przy ul. Tymienieckiego 3 (Art_Inkubator).

07-10-2015

Light.Move.Festival.Łódź najlepszym produktem turystycznym 2015 roku!

W plebiscycie Wirtualnej Polski i Polskiej Organizacji Turystycznej, internauci uznali, że Light.Move.Festival, to najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt, tym samym zdobywając tytuł najlepszego produktu turystycznego 2015 roku.

07-10-2015

Nagroda dla Double Tree by Hilton!

DoubleTree by Hilton Łódź został wybrany jednym ze 100 top hoteli na świecie w rankingu Expedia Insiders’ Select 2015.

07-10-2015

Łódź w ofercie KLM!

Dzięki umowie handlowej pomiędzy KLM i Adria Airways przedsiębiorcy z Łodzi i okolic uzyskali dostęp do potężnej siatki połączeń holenderskiego przewoźnika na całym świecie. Łódź, obok Warszawy i Krakowa, jest dostępna w systemie rezerwacyjnym KLM.

30-09-2015

Za nami VIII edycja Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2015

„Wyzwania Europy – gospodarka, pieniądze, biznes”

29-09-2015

Łódź zajęła 26 miejsce wśród 100 najlepiej ocenianych detynacji na świecie !!!

Aż trzy polskie miasta znalazły się w międzynarodowym rankingu 100 kierunków, które warto i opłaca się odwiedzić, a wśród nich Łódź!!! TOP 100 miejsc wytypowanych przez trivago.pl, to ciekawe kierunki z najlepiej ocenianymi hotelami, w połączeniu z ich atrakcyjnymi cenami. Niektóre z nich mogą być całkiem nieznane podróżującym, ale warte odwiedzenia dzięki niezwykłym i urzekającym miejscom.

29-09-2015

Hotel Tobaco w Łodzi otrzymał World Travel Award 2015 w kategorii hotel butikowy

Hotel Tobaco z Łodzi otrzymał tytuł najlepszego hotelu butikowego w Polsce na międzynarodowym konkursie World Travel Awards. Nagrody w tym prestiżowym konkursie są często określane jako turystyczne Oscary.

22-09-2015

Za nami Gala Ambasadorów Kongresów Polskich 2015

W dniu 17 września 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów dla Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich. Było to wydarzenie podsumowujące tegoroczny program. Do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 osób, które przyczyniają się do organizacji w Polsce spotkań i wydarzeń z dziedziny biznesu, nauki, kultury czy sportu.

07-09-2015

Breguła, Milach, Piotrowska i Drożyńska w Łodzi. Wystawa "Mamy czas" w hotelowych apartamentach

Wystawa „Mamy czas” jest refleksją nad znaczeniem czasu. Prezentowane prace w różny sposób odnoszą się do tego pojęcia. W każdej z nich można również odnaleźć „nici”, które łączą ją z miejscem ekspozycji - hotelem lub miastem Łódź. Wystawa składa się z dwóch części: publicznej - umieszczonej w holu oraz prywatnej - prezentowanej w hotelowych apartamentach.

26-08-2015

MP Legia Cup 2015: Drużyny poprowadzą Strejlau i Hajto, w bramce Szamotulski i Szczęsny

MeetingPlanner.pl we współpracy z Centrum Biznesowym Legii Warszawa zaprasza na trzecią edycję MP Legia Cup. Czy rezultat piłkarskiego pojedynku Agencje Eventowe kontra Klienci przypieczętuje serię zwycięstw klientów czy będzie dla zespołu agencji okazją do rewanżu?

06-08-2015

Wielka ucieczka z Grand Hotelu - Grand escape

Połącz siły z przyjaciółmi i wspólnie odszukajcie skradziony skarb. Mysterious Room zorganizuje dla łodzian grę "Wielka ucieczka z Grand Hotelu - Grand escape".

29-07-2015

Nowy hotel w Łodzi

W budynku po dawnej przychodni przy ulicy Ogrodowej 21 w Łodzi powstanie trzygwiazdkowy hotel. Nowy obiekt zaoferuje m.in. 67 pokoi.

29-07-2015

Wernisaż wystawy "Nostalgia" w Grand Hotelu

W środę, 29 lipca, w Grand Hotelu przy ul. Piotrkowskiej 72 w Łodzi o godzinie 18:30 odbędzie się wernisaż wystawy „Nostalgia” autorstwa Magdaleny Szyszkowskiej. Patronem medialnym jest Plaster Łódzki.

28-07-2015

Hotel Reymont zostanie wystawiony na sprzedaż

Trzygwiazdkowy obiekt jest jednym z 12 hoteli w Polsce należących do spółki Grupa Hoteli Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. Ministerstwo Skarbu Państwa pozbywa się właśnie udziałów w tej spółce. Jednym z pięciu potencjalnych nabywców jest łódzka firma Central Fund of Immovables.

28-07-2015

"Wizytówką hotelu" jest recepcja i lobby

Recepcja to pierwsze miejsce, którego szukamy po wejściu do hotelu. Dlatego tak ważna jest jej lokalizacja.

01-07-2015

Forum regionalne Polska - Chiny

ŁÓDŹ, 28-29 CZERWCA 2015 - Zarejestruj się już dziś!

29-05-2015

Rośnie liczba spotkań w Łodzi

W 2014 roku w Łodzi zorganizowano 1230 różnych wydarzeń.

20-05-2015

Piszą o nas

Coraz więcej międzynarodowych kongresów i ogólnopolskich konferencji w Łodzi.

24-04-2015

Doktorat honoris causa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dla prof. Ady Yonath

Doktorat honoris causa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dla prof. Ady Yonath – laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

21-04-2015

Łódź Jungle Web 2015

Najnowsze trendy w e-commerce, social media i programowaniu na konferencji Łódź Jungle Web 2015.

30-03-2015

Kongres Poland Arabiya 2015

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowy kongres Poland Arabiya 2015.

30-03-2015

Study-press dla Gości z Warszawy i Krakowa

W dniach od 25 – 27 marca Łódź Convention Bureau przeprowadziło study-press dla Gości z Warszawy i Krakowa – meeting plannerów z polskich firm zajmujących się organizacją pobytów incentive i konferencji na skalę międzynarodową , a także dziennikarzy z wydawnictw zajmujących się tematyką biznesową.

30-03-2015

Podsumowanie spotkania w Hali Expo-Łódź

W dniu 13 marca 2015 roku w Hali Expo-Łódź przeprowadzono spotkanie podsumowujące projekt „Turystyka biznesowa jako markowy produkt turystyczny Łodzi”.

20-03-2015

Noc Muzeów już za 2 miesiące!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Nocy Muzeów, która odbędzie się w nocy z 16 na 17 maja – tradycyjnie w weekend poprzedzający Międzynarodowy Dzień Muzeów, który świętowany jest 18 maja.

12-03-2015
12-03-2015

Podsumowanie realizacji projektu „Turystyka biznesowa jako markowy produkt turystyczny Łodzi” 2013-2015

W dniu 13 marca 2015 Łódź Convention Bureau organizuje spotkanie podsumowujące realizację projektu „Turystyka biznesowa jako markowy produkt turystyczny Łodzi”...

09-03-2015

Kulturalny Event Łódzkie

Trzecia publikacja "Kulturalny Event Łódzkie" wydanym przez Meeting Planner.

02-03-2015

Łódź na spotkaniu branży MICE Europy Środkowo Wschodniej

Łódź Convention Bureau zaprezentowało konferencyjno-eventowe atuty miasta podczas targów MCE CEE, które odbyły się w dniach 15-17 lutego 2015 roku w Warszawie...

18-02-2015

Targi w marcu to gratka dla uczniów, ciekawych świata oraz foto i videomaniaków!

Ważną częścią targów Na Styku Kultur będzie otwarta konferencja podsumowująca działalność Łódź Convention Bureau.

03-02-2015

Łódź Convention Bureau na EMEC 2015

Podczas targów stolikowych Łódź Convention Bureau odbyło 15 spotkań z planistami spotkań tzw. Hosted Buyers...

02-02-2015

Podsumowanie 2014 roku!

Rok 2014 był w Łodzi dobrym rokiem dla branży turystyki biznesowej. Pojawiły się nowe lokalizacje w których można organizować spotkania różnego typu, między innymi..

21-01-2015

Hotele roku 2015

Jest nam ogromnie miło poinformować, iż 4 hotele z Łodzi zostały nominowane w plebiscycie TOPHOTEL 2015 !...

15-01-2015

Hotel Tobaco z Łodzi z tytułem najpiękniejszego w Europie!

Wnętrza budynku nagrodzono w konkursie European Property Awards 2014. Hotel Tobaco znajduje się w centrum Łodzi, tuż obok Atlas Areny i Nowej Hali Targów EXPO...

13-01-2015

VIII FORUM EUROPA-UKRAINA

Konferencja odbędzie się w hotelu andel's w dniach 15-17 lutego a współorganizatorem jest Miasto Łódź. W forum będą uczestniczyć...

23-12-2014

Wigilia branży hotelowo-konferencyjnej w Łodzi

W dniu 22.12.2014 w hotelu andel's Łódź odbył się wieczór wigilijny łódzkiej branży hotelowo-konferencyjnej oraz branży turystycznej organizowany przez Łódź Convention Bureau, Polską Izbę Turystyki..

08-12-2014

IV edycja Nagród Best Hotel Award 2014

IV edycja Nagród Best Hotel Award 2014 na najlepsze polskie hotele została zakończona. Laureatami z Łodzi zostali...

05-12-2014

Konferencja w ramach kampanii "16 Dni Przeciw Przemocy ze Względu na Płeć"

8 grudnia, w godzinach 12.oo - 15.3o, Mała Sala Obrad Urzędu Miasta Łodzi, Piotrkowska 104. Kampania „16 Dni Przeciw Przemocy ze Względu na Płeć” to międzynarodowa akcja zainicjowana w 1991 r. przez...

05-12-2014

Miss Świata Mody w hotelu Tobaco

Do Łodzi zjechały zwyciężczynie wyborów miss z 71 krajów świata. Wezmą udział w wyborach Miss Fashion World' 2014 (Miss Świata Mody), które w sobotę odbędą się w Ptak Fashion City w Rzgowie.

05-12-2014

24HOURS – burza mózgów

Przez 24 godziny bez przerwy, studenci szukali rozwiązań problemów rozwoju turystyki Meetings • Incentives • Conferences • Events (MICE) w Łódzkim Obszarze Metropolitalnym.

30-11-2014

Łodź Convention na targach EIBTM w Barcelonie!

W dniach 18-20 listopada, w Barcelonie odbywają się Targi EIBTM, w których uczestniczy Łódź Convention Bureau. Jest to jedna z największych i najważniejszych imprez przemysłu spotkań. Już 26 raz do stolicy Katalonii zjechali przedstawiciele branży MICE z całego świata.

30-11-2014

Zapraszamy na „Photo Tour”

Już 14 i 15 oraz 22 i 23 listopada odbędzie się „Photo Tour” po najciekawszych zakątkach województwa łódzkiego! Photo Tour” to cztery dni, podczas których Wy, mieszkańcy województwa łódzkiego stworzycie wizytówkę swojego regionu, ukazując jego najciekawsze miejsca.

13-11-2014

Nowe, odradzające się miasto...

"Dla mnie bardzo ciekawe jest to, że osoby, z którymi współpracuję, a które dawno nie były w Łodzi albo znają Łódź tylko z mitów, mówią, że teraz jest to zupełnie inne miasto niż myśleli. Doceniają piękno miejsc, które powstały i cały czas powstają. Deklarują, że będą tu działać. To cieszy, bo jest szansa na realną zmianę" Wywiad z: Dorotą Średnicką, specjalistką w Meeting Planner (portal branży MICE) Rozmawia: Maciej Mazerant, purpose.com.pl

13-11-2014

Łódź Game Summit 2014 - 5 listopada 2014 r. w hali EXPO!

Łódź Game Summit 2014 to konferencja, na której mogli spotkać się polscy producenci gier z przedstawicielami instytucji i podmiotów, które mają środki, by finansować ich projekty.

06-11-2014

Hotel DoubleTree by Hilton Łódź wśród najlepszych w Europie

Dzięki zdobyciu nagrody dla najlepszej inwestycji w Europie w kategorii „New Hotel Construction & Design”,należący do Grupy TOYA hotel DoubleTree by Hilton Łódź walczy o tytuł „World’s Best” w prestiżowym konkursieInternational Property Awards.

05-11-2014

Łódź Kreuje Spotkania

w dniu 30.10.2014 r. odbyło się spotkanie promujące Łódź dla Profesjonalnych Organizatorów Konferencji i Planistów Spotkań pod hasłem "Łódź kreuje eventy". Było to spotkanie dedykowane event menadżerom i profesjonalnym organizatorom konferencji oraz kongresów z dużych organizacji i firm z całej Polski.

Skontaktuj się z nami

Kalendarz wydarzeń